Bize Ulaşın
Tatlıkuyu Mah. Körfez CD.
No:15 41400 Gebze, Kocaeli

HAKKIMIZDA

AY YAPI GAYRİMENKUL, sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde, ülkemizin önde gelen firmalarından biri olarak sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Farklı yaşam tarzlarına ve farklı bütçelere göre tasarladığı projelere güvenle imza atmıştır.

AY YAPI GAYRİMENKUL, güveni ve dürüstlüğü ilke edinmekle birlikte arsa inşaat ve pazarlama projelerini tek bir platforma toplayarak ürettiği, yaptığı ve sizlere yaptırdığı yatırımlarda araziye değer katmakla kalmadı. Her bir yatırım hızla ve yüksek oranda değer kazandı.

Amacımız her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.Gönülden inanıyoruz ki en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır.

Misyonumuz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktır. En önemli sermayemiz İnsan kaynağımızdır.

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak bu pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak ilkemizdir.


PEKİ BİZ NE YAPARIZ?

Gayrimenkul Özel Danışmanlık Hizmeti

AYYAPI GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI  uzman ve deneyimli kadrosu gayrimenkulpiyasasına özel analizler yaparak "gayrimenkul özel danışmanlıkhizmetleri" sunmaktadır. Güvenilir yatırımlar yapmak isteyen ve yayatırımlarını doğru şekilde yönetmek isteyen yatırımcılara özel getiri analizleriyapmakta ve yatırımın verimliliğini raporlamaktayız. Yatırım için hazırlanmışolan bu raporlar sayesinde gayrimenkul yatırımlarını ve portföyünü yönetmek mümkünhale gelmekte. AYYAPI GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI’ ınhazırlamış olduğu bu raporları, bireysel yatırımcılar, kurumsal yatırımcılar,inşaat şirketleri, proje geliştiriciler, kredi kuruluşları ve yatırımcılarkullanmaktadır.

İster yerel ister bölgesel bir yatırımcıolun, AYYAPI GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI  kurumsal hedeflerinize uygun bir gayrimenkulplanı geliştirmenizde size yardımcı olacaktır.

Özetle AYYAPI GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI profesyonel ekibiyle her zaman ,her konuda, her yerde yanınızda.